Spowodował kolizję i uciekł. Gdy go zatrzymano miał dwa promile

czwartek, 11 października 2018 r., 11:28
fot. archiwum

W środowy wieczór 30-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego doprowadził do kolizji i zbiegł z miejsca zdarzenia. Gdy po trzech godzinach policjanci zatrzymali go, okazało się, że miał w organizmie około dwóch promili alkoholu.

Mężczyznę zatrzymano około godz. 23 w Ręboszewie.

- Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który około godziny 20 spowodował kolizję w Zaworach i zbiegł z miejsca zdarzenia. Gdy trafił w ręce policji był już nietrzeźwy. Miał w organizmie około dwóch promili - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Policjanci będą wyjaśniać, czy podczas kolizji 30-latek mógł również być nietrzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.