Kobieta ranna w wypadku w Dzierżążnie

czwartek, 11 października 2018 r., 11:31
fot. archiwum

W środę po południu doszło do wypadku w Dzierżążnie. W jego skutek do szpitala przetransportowano jedną osobę - 46-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego.

Do zdarzenia doszło około godz. 15 w Dzierżążnie.

- Kierujący samochodem marki Ford 22-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jadąc w kierunku Kartuz na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu. W wyniku tego najechał na tył pojazdu marki Mitsubishi kierowanego przez 55-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano pasażerkę mitsubishi 46-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.