Gadżety dla klientów - co zyskasz, gdy je wręczysz?

czwartek, 11 października 2018 r., 13:18
fot. nadesłane

Gadżety reklamowe to prosty sposób, by obdarować klienta drobnym upominkiem podczas zakupów. Wręczanie długopisów, ołówków, pendrive’ów, notesów, czy bawełnianych toreb na zakupy stało się powszechne. Co zyskuje się, gdy klienci otrzymują materiały reklamowe z nadrukiem i logo firmy?

 

Budowanie rozpoznawalności marki
 
Dzięki materiałom reklamowym z nadrukiem i logo firmy, buduje się świadomość istnienia marki wśród klientów i nie tylko. Gadżety takie jak akcesoria samochodowe czy bawełniane torby z logo są wykorzystywane na co dzień. Osoba obdarowana zapamiętuje markę, podobnie jak osoby przebywające w jej otoczeniu. Wystarczy, że klient danej firmy wybierze się z bawełnianą torbą na zakupy, a inne osoby w sklepie "spotkają się" z marką. Identyfikacja wizualna marki zapadnie w pamięci grupy docelowej, co sprawi, że w przyszłości rozpoznają ofertę tej firmy pośród oferty konkurencji. Co ważne, konsumenci są skłonniejsi wybierać produkty marek, z którymi wcześniej mieli styczność choćby w postaci materiałów reklamowych z nadrukiem i logo firmy. Z tego względu rozdawanie gadżetów reklamowych, między innymi z oferty https://versus-reklama.pl/, przekłada się nie tylko na budowanie rozpoznawalności marki, ale i podniesienie jej zysków.
 
Tworzenie długotrwałych relacji z klientami
 
Akcesoria samochodowe, długopisy, notesy i inne materiały reklamowe z nadrukiem i logo firmy pomagają stworzyć długotrwałe relacje z klientami. Dzięki gadżetom klienci czują się bardziej przywiązani do danej marki i częściej sięgają ponownie po produkty z jej oferty. Dodatkowo firma może obdarowywać stałych odbiorców produktów za pomocą świątecznych gadżetów i upominków na święta. Przykładowo, marka może postawić na świąteczne gadżety i upominki na święta w postaci bombek na choinkę. Tuż przed wakacjami klienci mogą dostać natomiast dmuchaną piłkę do zabawy dla dzieci, materiałowe etui na okulary przeciwsłoneczne lub ręcznik plażowy.
 
Podkreślanie wartości marki
 
Marka wręczająca gadżety dla klientów może podkreślać swoje wartości za pomocą upominków. Ekologiczne gadżety reklamowe w postaci kubków z korka czy wielorazowych toreb na zakupy sprawiają, że klienci bardziej utożsamiają się z ofertą firmy, gdyż widzą, że marka realizuje wartości, które są dla nich ważne na co dzień. Ekologiczne gadżety reklamowe pomagają podkreślić dbałość o środowisko, a także korzystanie z naturalnych surowców w procesie produkcyjnym. Aby podkreślić inne wartości, można sięgnąć po szereg różnorodnych gadżetów, które personalizuje się zgodnie z oczekiwaniami zamawiającej firmy.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.