Przyjaźń. Wypadek z udziałem motocyklisty

piątek, 12 października 2018 r., 10:55
fot. archiwum

42-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego trafił w czwartek do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło przed południem w Przyjaźni.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem.

- 28-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego kierując samochodem marki Suzuki, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu, motocyklem kawasaki, 42-letniemu mieszkańcowi powiatu kartuskiego. Motocyklista chcąc uniknąć zderzenia stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Motocyklistę przetransportowano do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.