Klukowa Huta. Wyszła zza autobusu wprost pod koła volvo

piątek, 12 października 2018 r., 11:36
fot. archiwum

W czwartek po południu samochód potrącił nastolatkę w Klukowej Hucie. Dziewczyna wyszła na jezdnię wychodząc zza autobusu i wpadła prosto pod koła przejeżdżającego volvo.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu.

-Ze wstępnych ustaleń wynika, że 16-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego wyszła z autobusu i nie upewniła się należycie czy może bezpiecznie przejść na drugą stronę. Wyszła zza autobusu prosto pod jadące prawidłowo volvo kierowane przez mieszkankę powiatu bytowskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

16-latkę przetransportowano do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.