Zderzenie dwóch aut w Baninie - jedna osoba w szpitalu

piątek, 12 października 2018 r., 11:44

61-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego została przetransportowana do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w czwartek w Baninie.

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie.

- 61-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego kierując samochodem marki Nissan nie zachowała należytej ostrożności od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na tył samochodu ciężarowego marki Man, którym kierowała mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kierującą nissanem przetransportowano do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.