Najlepsze imprezy z najlepszą kuchnia regionalną

piątek, 12 października 2018 r., 12:03
fot. nadesłane

Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz (6 km - droga woj. nr 228: Kartuzy - Bytów): Najlepsza Restauracja Regionalna Roku w woj. pomorskim, PERŁA KASZUB 2017 i druga Najlepsza Restauracja w powiecie kartuskim 2018, zaprasza Państwa serdecznie do skosztowania naszej, wykwintnej Kaszubskiej Kuchni Regionalnej oraz organizacji wszelkiego rodzaju uroczystości i imprez okolicznościowych: urodzin, imienin, chrzcin, rocznic, bankietów, spotkań firmowych i biznesowych w przystępnych cenach!

Zapraszamy już do rezerwacji u nas Wigilii Firmowych - w promocyjnych cenach!

U nas jest nie tylko pięknie, miło, sympatycznie i kameralnie, ale przede wszystkim bardzo smacznie - przekonajcie się Państwo sami… 100% zadowolenia naszych Gości jest nasza wizytówką i nasza ogromną satysfakcją!

W naszym MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni, znajdziecie Państwo m.in. gęsinę w czterech odsłonach i dziczyznę (mamy: bitki z dzika, zrazy z jelenia, pieczoną pierś z gęsi z sosem z czarnej porzeczki, podawana z pieczonym jabłkiem i modrą kapusta, szmurowane udko z gęsi, pierś z kaczki marynowaną w świeżych pomarańczach podawaną z musem z czarnej porzeczki, pieczoną kaczkę, szmurowaną perliczkę). Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, na przystawkę pasztet z gęsi i inne regionalne specjały. Nasze domowe pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym oraz nasze pierogi z jagodami dla dzieci to niekwestionowane hity, na które przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa i nie tylko…!

Dla czytelników portalu "Kartuzy.Info" mamy specjalną niespodziankę - 10% zniżki na dania z Karty w Restauracji, od poniedziałku do piątku, w okresie październik - listopad 2018 na hasło: "Kartuzy Info"!

Do zobaczenia wkrótce w Modrej Sobótce…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
Czynna: codziennie w godz. 12.00 - 20.00
tel. 731 099 913
e-mail: modrasobotka@gmail.com,
facebook.com/modrasobotka

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.