W niedzielę rowerowy przejazd dla Pawła Brylowskiego

sobota, 13 października 2018 r., 11:14
fot. nadesłane

Pasjonaci dwóch kółek z MTB Start Kartuzy i Rowerowych Kaszub zapraszają wszystkich miłośników jazdy na rowerze na niedzielny przejazd dedykowany Pawłowi Brylowskiemu. Rowerzyści wystartują z Kartuz o godz. 11 i pokonają dystans około 13 km. Udział w imprezie jest bezpłatny. Dołączyć mogą wszyscy chętni.

- Z pomysłem organizacji tej imprezy wyszedł Daniel Kramp z MTB Start Kartuzy. Jej idea jest dedykowana wspaniałemu kolarzowi Pawłowi Brylowskiemu, który ze względu na stan zdrowia nie startuje w zawodach, dlatego zaprosiliśmy go do wspólnej zabawy. Przejazd ma mieć charakter zabawy, nie chodzi o wyścig - mówi Natalia Lewandowska z klubu Rowerowe Kaszuby, który współorganizuje imprezę.

Trasa będzie liczyła trzynaście kilometrów. Uczestnicy wystartują z ulicy Polnej przy Promenadzie w Kartuzach i pojadą do Ręboszewa. Organizatorzy przygotowali dla uczestników medale i puchary. Udział w imprezie jest bezpłatny.

W przejeździe mogą wziąć udział wszyscy rowerowi pasjonaci, niezależnie od wieku i umiejętności.

- Chcemy zaprosić wszystkich miłośników dwóch kółek. Nie ważne jakie macie rowery, liczy się pasja i chęć do wspólnej jazdy - dodaje Natalia Lewandowska.

Chętni do przejazdu powinni stawić się w godz. 10.00-10.50 na Promenadzie w Kartuzach.

Przejazd będzie miał charakter otwarty dla ruchu, organizatorzy proszą jednak kierowców o wyrozumiałość na trasie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.