W piątek wielkie święto "Szkoły na Wybiku"

wtorek, 16 października 2018 r., 10:29
fot. nadesłane

Podwójny jubileusz w piątek świętować będzie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach. Wchodząca w jego skład szkoła podstawowa kończy w tym roku 30 lat, natomiast II Liceum Ogólnokształcące obchodzić będzie 20-lecie. Z okazji jubileuszu prezentujemy ostatnią część fotografii ze szkolnego archiwum.

Jubileusz rozpocznie się w piątek mszą św. o godz. 11 w kościele pw. św. Wojciecha. Po niej o godz. 12 odbędzie się uroczysta akademia w szkole. Od godz. 13 zaplanowano oglądanie wystaw, poczęstunek, wpisy do księgi pamiątkowej. Jubileuszowe obchody będą nie tylko okazją do spotkania absolwentów szkoły, byłych uczniów i pracowników, lecz również do ożywienia wspomnień sprzed lat.

Przypomnijmy, że z okazji jubileuszu w poprzednich artykułach zaprezentowaliśmy historię szkoły. Pierwszą jej część można znaleźć tutaj, kolejną w tym miejscu, a ostatnią tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.