Najlepsi polscy kickbokserzy trenowali pod okiem Patryka Zaborowskiego

czwartek, 18 października 2018 r., 09:22
fot. nadesłane

Zawodnicy kadry narodowej w kickboxingu w wersji kick-light w ostatni weekend września gościli w Kartuzach. Najlepsi polscy zawodnicy szlifowali formę po okiem Patryka Zaborowskiego przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Słowacji.

Powołani do reprezentacji zawodnicy mogli szlifować swoje umiejętności w profesjonalnej hali w Kaszubskim Centrum Sportów Walki. Kadrowicze odbyli ostatnie sparingi pod okiem trenera Kadry Narodowej Patryka Zaborowskiego oraz dopracowywali ostatnie elementy pracy szybkościowej.

- Cieszymy się że możemy gościć w naszym klubie ścisła czołówkę polskiego Kickboxingu. Jesteśmy w fazie schodzenia z obciążeń i przekształcania go w pracę szybkościowa.  Możemy pochwalić się w pełni samowystarczalna sala sportów walki, w której każdy model treningu jest osiągalny - zaznaczył trener.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.