Podziękowania na ostatniej sesja rady powiatu kartuskiego w tej kadencji

piątek, 19 października 2018 r., 15:10
fot. MD-Z

Członkowie Rady Powiatu Kartuskiego spotkali się w czwartek na ostatniej w kadencji 2014-2018 sesji. Była to okazja nie tylko do podjęcia ostatnich uchwał, ale też podziękowań i podsumowań.

Na sesję przybyli m.in. poseł Stanisław Lamczyk, a także burmistrz Żukowa Wojciech Kankowski wraz ze swoim zastępcą oraz Andrzej Pryczkowski, przewodniczący rady miejskiej w Kartuzach wraz z wiceprzewodniczącym Ryszardem Duszyńskim.

- Chcieliśmy powiedzieć najprostsze słowo jakie może oddać naszą wdzięczność - dziękujemy. Nasza gmina jest gminą najbardziej rozwijającą się w powiecie kartuskim, stąd wydziały starostwa na pewno są zajmowane sprawami naszych mieszkańców. Dziękujemy za dobrą pracę i wiele inwestycji, szczególnie tych drogowych realizowanych we współpracy - mówił Wojciech Kankowski.

- Były to cztery lata bardzo sympatyczne, myślę, że następne też takie będą. Z okazji kończącej się kadencji członkom zarządu, wszystkim radnym powiatu i pracownikom życzę dobrych rozstrzygnięć, abyśmy się spotkali w przyszłości w dobrym zespole - mówił Andrzej Pryczkowski.

Przedstawiciele samorządów Żukowa i Kartuz złożyli kwiaty na ręce starosty Janiny Kwiecień i Mieczysława Woźniaka, przewodniczącego rady.

Mieczysławowi Woźniakowi w imieniu radnych za sprawne prowadzenie sesji i pełnienie funkcji przewodniczącego podziękowali Mirosław Szutenberg i Eugeniusz Pryczkowski.

- Pana zaangażowanie w tworzenie przyjaznej atmosfery oraz wysiłek włożony w twórczy dialog służący porozumieniu na rzecz dobra wspólnego powiatowej społeczności budzą szacunek i uznanie. Dbałość o rzeczy, sprawczy charakter wszystkich sesji, zebrań, komisji, a także spotkań z innymi samorządowcami w regionie i kraju służą współpracy i wymianie doświadczeń, były kluczowe dla efektu wszystkich naszych działań. Dziękując raz jeszcze gratulujemy dotychczasowych dokonań i życzymy sukcesów - podkreślali radni.

Mieczysław Woźniak na zakończenie sesji skierował podziękował zarządowi powiatu na czele ze starostą, radnym, pracownikom starostwa i wszystkich jednostek z nim współpracujących.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.