Skład opału na ulicy Węglowej w Kartuzach - tu kupisz dobrej jakości opał w korzystnej cenie

poniedziałek, 22 października 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Przedsiębiorstwo Intrans to firma, która prowadzi w Kartuzach skład opału, jednak w swojej ofercie ma nie tylko sprzedaż jego różnych gatunków, ale też inne usługi. To znajdziesz również dobrej jakości czarnoziem do ogrodu. Sprawdź szczegóły.

Skład Węgla firmy Intrans działa na rynku od wielu lat. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. sprzedażą różnych gatunków opału, czarnoziemu, a także świadczy usługi koparko-ładowarką.

Opał

Skład opału firmy Intrans w Kartuzach oferuje różne rodzaje opału: miał, ekogroszek, groszek, orzech, kostkę i pellet. Wszystkie asortymenty węgla dostępne są w workach. Firma oferuje darmowy transport do domu. Przy zamówieniu większych ilości, tj. powyżej dwóch ton klienci mogą negocjować cenę. Warto pamiętać, że lato to idealny czas na zakup opału - jego ceny w tym okresie są korzystniejsze, jest też suchszy.

Czarnoziem

Intarns oprócz prowadzenia składu opału, oferuje sprzedaż ziemi. Firma ma swojej ofercie dobrej jakości czarnoziem przesiewany, który idealnie nadaje się do ogrodów, a także pod trawniki. Firma oferuje też profesjonalne doradztwo w zakresie doboru ziemi oraz transport z dostawą.

Usługi koparko-ładowarką

Firma świadczy również różnego typu usługi koparko-ładowarką. Oferuje równanie terenu, wyburzanie obiektów i wywóz. Realizacja każdego przedsięwzięcia z tego zakresu jest rozpatrywana indywidualnie i dobrze dostosowana do potrzeb i oczekiwań klienta.

Odwiedź profil Składu Opału Intrans na facebooku - kliknij tutaj.

Przedsiębiorstwo Intrans sp. z o.o.
Skład węgla - Kartuzy
ul. Węglowa 1A,
83-300 Kartuzy
Tel. 503 971 644
Kontakt w sprawie czarnoziemu bądź usług koparko-ładowarką - 509-409-495

www.skladweglakartuzy.com

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek godz. 8-17
sobota - godz. 8-13

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.