Tomasz Brzoskowski - "Dalej będę z całego serca starał się rozwijać swoją gminę"

wtorek, 23 października 2018 r., 12:05
fot. archiwum

Przez pięć najbliższych lat na czele gminy Stężyca nadal będzie stać Tomasz Brzoskowski. W niedzielnych wyborach uzyskał aż 82,5 proc. poparcie społeczeństwa. Jak sam przyznaje, tak wysoki wynik traktuje jako duży kredyt zaufania, którego będzie starał się nie zawieść.

Tomasz Brzoskowski:

Bardzo dziękuję swoim wyborcom za zaufanie przy urnach wyborczych i oddanych głosach na "TAK". Dalej będę z całego serca starał się rozwijać swoją gminę, tak jak robiliśmy to dotychczas. Raz jeszcze dziękuję za tak duże poparcie. Jest to dla mnie wyraz uznania, ale także motywacja do dalszej współpracy z administracją, radnymi i mieszkańcami. Są to już moje czwarte wybory, a wynik utrzymuje się na podobnym poziomie, tym bardziej ogromnie się cieszę z takiego wyniku. Nie liczyłem na tak olbrzymie poparcie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.