Mariusz Treder - podziękowania dla wyborców

środa, 24 października 2018 r., 08:32
fot. nadesłane

Dziękuję wszystkim, którzy w niedzielę udali się do lokali wyborczych i oddali głosy na przedstawicieli wszystkich szczebli samorządu - szczególnie na przedstawicieli gminy Kartuzy.

W sposób szczególny dziękuję tym, którzy zagłosowali na Komitet Wyborczy Wyborców "Checz" - Dla Gminy i Mieszkańców. To dzięki tym głosom mamy najwięcej przedstawicieli w Radzie Miejskiej. Zamierzamy w niej wspólnie reprezentować głos mieszkańców gminy Kartuzy.

Dziękuję wreszcie wszystkim, którzy zaufali mojej osobie jako kandydatowi na burmistrza Kartuz i radnego rady miejskiej w Kartuzach. To nie koniec moich działań. Niezależnie od wyniku wyborów zamierzam działać na rzecz naszej gminy, gdyż sprawa jej rozwoju jest dla mnie priorytetem i stała się moją pasją.

Dziękuję za wszystko, czego nauczyłem się podczas kampanii, która była dla mnie czasem rozwoju i nowego doświadczenia z pozycji kandydata na burmistrza.

Gratuluję mojemu kontrkandydatowi, Panu Tomaszowi Belgrauowi i zwycięzcy - Mieczysławowi Grzegorzowi Gołuńskiemu - duży szacunek za taki wynik. Mam także nadzieję, że burmistrz, Mieczysław Grzegorz Gołuński uszanuje zdanie 49 proc. wyborców, którzy na niego nie zagłosowali i choćby częściowo zrealizuje postulaty z programów wyborczych swoich kontrkandydatów.

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję, za ciepłe słowa i wielkie wsparcie dla dobra i rozwoju naszej gminy.

Mariusz Treder

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.