Wolna noc dla rodziców i niezapomniana przygoda dla dzieci?

środa, 24 października 2018 r., 11:23
fot. nadesłane

Halloween to świetna okazja do zabawy dla małych i dużych. Wielu rodziców stawia sobie pytanie, jak mogą uprzyjemnić ten czas swoim pociechom. Obecnie mamy szereg możliwości na spędzenie wolnego czasu w Halloween, ale czy da się pogodzić to z wolnym czasem dla nas rodziców? Oczywiście!

Potrzebom naszym i naszych smyków naprzeciw wychodzi Rodzinne Centrum Rozrywki - Loopy’s World, organizując już kolejny raz nietuzinkową nocowankę dla dzieci. Bazujące na bogatym doświadczeniu w organizacji wszelkiego rodzaju eventów dla dzieci (urodzin, animacji czy choćby odwiedzin grup szkolnych), stwarza możliwość uczestniczenia w niezapomnianej nocnej przygodzie na największym placu zabaw w Trójmieście. Moc zabawy i profesjonalna organizacja zagwarantują niezapomniane przeżycie naszym pociechom a nam rodzicom wolny wieczór.

Czy warto? Na to pytanie nie musimy chyba odpowiadać. Dla nas ten wieczór, to okazja na wspólne wyjście do kina, romantyczną kolację we dwoje lub też po prostu spokojny wieczór z książką i kubkiem gorącej herbaty. Dla naszych pociech to niezapomniana przygoda, przenosząca je w świat pełen fantazji i tajemnic, które czynią dzieciństwo tak wyjątkowym.

NOCNA IMPREZA DLA DZIECI W LOOPY’S WORLD TO:
- Animacja z fabułą "Noc w pajęczej sieci"
- Kolacja w formie szwedzkiego stołu
- Możliwość korzystania z całego placu
- Przejazdy autkami i kolejką
- Nocleg na placu
- Poranna rozgrzewka ze zwierzakami Loopy’s
- Śniadanie w niedzielę
- Pamiątkowe zdjęcia wysyłane mailem

Zabawa fabularna i nocleg w Loopy’s World dla dzieci od 7 do 13 lat. Start w sobotę 27.10 o godzinie 20:00. Odbiór dzieci następnego dnia.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na stronie: loopys.pl/gdansk/halloween-dla-dzieci/

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.