Dlaczego warto zamówić pierścionek zaręczynowy na zamówienie?

piątek, 26 października 2018 r., 08:29
fot. nadesłane

Wybór pierścionka zaręczynowego spędza mężczyznom sen z powiek. Znalezienie biżuterii, która spodoba się ukochanej i będzie wyglądała pięknie przez wiele lat jest dość trudne. Jeżeli w sklepach z biżuterią nie znajdzie się odpowiedniego pierścionka zaręczynowego, można zrobić go na zamówienie. Dlaczego warto zdecydować się na taki krok?

 

1. Podkreślenie ważności chwili
 
Pierścionki zaręczynowe dostępne w sklepach jubilerskich są zwykle przygotowane w większych seriach. Aby podkreślić znaczenie chwili, w dniu zaręczyn panowie chcą wręczyć ukochanej wyjątkową biżuterię. Pierścionek zaręczynowy na zamówienie to umożliwi - obdarowana kobieta otrzyma jedyny egzemplarz pierścionka, jaki powstał. Nikt inny nie będzie nosił takiej samej ozdoby.
 
2. Inspiracja pasją przyszłej panny młodej
 
Jeżeli przyszła panna młoda ma ciekawą pasję, biżuteria na zamówienie pomoże podkreślić ją w dniu zaręczyn. Nurkowanie, japońska sztuka, ornitologia - nieważne, co jest zainteresowaniem ukochanej kobiety. Jubilerzy z https://www.michelson.pl/ zaprojektują dla niej pierścionek zaręczynowy, który nawiąże do oryginalnego hobby i jednocześnie będzie piękną ozdobą.
 
3. Nietypowy rozmiar pierścionka
 
Zdarza się, że narzeczona potrzebuje pierścionka o nietypowym rozmiarze. Rozmiary pierścionków dla kobiet zwykle zaczynają się od 10 i kończą na18. Zdarza się jednak, że kobieta ma bardzo drobną dłoń ze szczupłymi palcami i potrzebuje rozmiaru pierścionka 7-8 lub z powodu szerokiej kostki na jej palce mieszczą się pierścionki o męskich rozmiarach. Aby uniknąć problemów ze znalezieniem biżuterii, można zamówić pierścionek zaręczynowy o odpowiednim rozmiarze i pożądanym wzorze.
 
4. Rekonstrukcja rodzinnej biżuterii
 
Biżuteria na zamówienie umożliwia odwzorowanie pierścionka, który niegdyś nosiła mama lub babcia. Nawet gdy stara ozdoba jest zaniedbana lub nadal noszona przez członkinię rodziny, jubiler na jej podstawie może stworzyć piękną kopię dla narzeczonej. Taki prezent z pewnością podkreśli, że narzeczona jest ciepło przyjmowana przez rodzinę przyszłego męża.
 
5. Jeden wzór pierścionka zaręczynowego i obrączki
 
Pierścionek zaręczynowy i obrączki ślubne wykonane na zamówienie mogą mieć taki sam wzór, dzięki czemu noszona na co dzień biżuteria będzie do siebie pasować. Takie rozwiązanie spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom, gdyż nawet panowie mogą nosić obrączki z diamentami lub ozdobnymi wzorami. Co ważne, maż może otrzymać obrączkę, która będzie pasować do biżuterii żony, lecz jednocześnie będzie mniej strojna i bardziej męska.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.