Wyjeżdżasz na Wszystkich Świętych? Sprawdź, czy masz ważny przegląd!

wtorek, 30 października 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Uroczystość Wszystkich Świętych już niedługo. Jeśli planujesz wyjazd, sprawdź w dowodzie, czy masz ważny przegląd. Jeśli nie, to zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo - odwiedź Stację Kontroli Pojazdów "Europak" w Dzierżążnie.

Już za niecały tydzień rozpoczną się pierwsze świąteczne wyjazdy. Na drogach pojawi się wzmożony ruch, przez co może dochodzić do wypadków i kolizji. Warto więc pomyśleć o naszym bezpieczeństwie i komforcie, sprawdzając w dowodzie rejestracyjnym czy nasz samochód posiada ważny przegląd, po to, aby nie narażać się na niepotrzebne konsekwencje. Najlepiej oceniana przez klientów stacja kontroli pojazdów w okolicy Kartuz znajduje się w znajduje się w Dzierżążnie, przy drodze wojewódzkiej, na ulicy Kartuskiej 10a.

Przed wyjazdem warto także pomyśleć o dokładnym umyciu samochodu. Na naszej myjni do dyspozycji klientów są trzy stanowiska do mycia pojazdów, podwójne miejsce do odkurzania oraz rozmieniarka pieniędzy.

Dzięki nowoczesnym, wysokociśnieniowym systemom czyszczącym niemieckiej firmy Ehrle oraz profesjonalnej chemii, korzystając z niej można dokładnie umyć swój pojazd. Za każdą wydaną złotówkę z myjni można korzystać dokładnie przez 60 sekund!

Mycie samochodów przebiega w oparciu o następujący system:
1. Mycie mikroproszkiem Active PowerPearl Micropowder,
2. Mycie szczotką z systemem nanoszenia piany - POLECAMY
3. Spłukiwanie czystą wodą,
4. Woskowanie na gorąco woskiem UltraProtection,
5. Nabłyszczanie zdemineralizowaną wodą osmotyczną ze środkiem SuperFinish.

Więcej dowiesz się na naszej stronie internetowej WWW.europak.gda.pl oraz na profilu Facebookowym.

Godziny otwarcia Stacji Kontroli Pojazdów w Dzierżążnie:
poniedziałek - piątek:
7.00-21.00
sobota:
7.00-15.00

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.