Jedna osoba ranna w wypadku w Koloni

poniedziałek, 29 października 2018 r., 11:07
fot. archiwum

23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Koloni. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w piątek, 26 października około godz. 17 w Koloni.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jadąc w kierunku Będargowa na prawym pasie jezdni rozpoczął manewr skrętu w lewo do wjazdu na posesję. Nie upewnił się, że może bezpiecznie skręcić. Lewym pasem nadjeżdżała toyota, której 23-letni kierowca podjął się manewru wyprzedzania. Doszło do bocznego zderzenia pojazdów - informuje Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowano 23-latka z toyoty. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.