Wieżyca. Wypadek z udziałem czterech pojazdów

wtorek, 30 października 2018 r., 12:33
fot. AL

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło na K20 w rejonie zjazdu do Wieżycy we wtorkowe przedpołudnie. Najpierw do rowu wpadło polo, a następnie opel zderzył się z oplem i uderzył w renault.

Do zdarzenia doszło około godziny 11. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że najpierw nad pojazdem panowanie stracił kierujący VW Polo, w wyniku czego zjechał pojazdem do rowu. Na zdarzenie to natrafił kierujący renault, który zatrzymał się częściowo na jezdni a częściowo na poboczu, by udzielić pomocy poszkodowanemu.

- Kierujący Oplem Combo 35-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc od Kościerzyny w kierunku Egiertowa chcą ominąć stojące renault, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia z oplem, za kierownicą którego siedział 37-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Wskutek zdarzenia opel jadąc od Egiertowa wpadł do przydrożnego rowu, combo uderzyło w stojące renault - podaje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującego oplem combo. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Utrudnienia na trasie trwały kilka godzin.

Al

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.