Michał Melibruda: "Razem rozwiniemy naszą gminę"

środa, 31 października 2018 r., 11:01
fot. nadesłane

Michał Melibruda kandydat na wójta gminy Chmielno w liście do mieszkańców zaprasza do udziału w II turze wyborów i zachęca do oddania głosu na jego kandydaturę.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Chmielno!

Serdecznie dziękuję za Państwa poparcie udzielone mi i moim kandydatom do Rady Gminy Chmielno w pierwszej turze wyborów samorządowych. Dzięki Państwa głosom osiągnęliśmy bardzo istotny cel - do Rady Gminnej weszło 10 członków naszego komitetu wyborczego. To nasz wspólny sukces, ponieważ zyskaliśmy osoby, którym leży na sercu rozwój naszej Gminy. Jestem przekonany, że są to osoby, które będą wspólnie pracować dla Gminy i godnie reprezentować jej mieszkańców.

To dzięki Państwa zaufaniu znalazłem się w drugiej turze wyborów. Bardzo dziękuję za 1483 głosy poparcia. Wynik ten dał mi dużo pozytywnej energii i jest dla mnie szczególną formą zobowiązania wobec Was.

Ja ze swojej strony deklaruję, że tak jak miało to miejsce w dotychczasowej kampanii wyborczej, jako wójt będę się starał być zawsze blisko Was i słuchać Waszego głosu. Wraz z Radnymi postaramy się konsekwentnie realizować nasz program wyborczy, dbać w sposób szczególny o dobro Gminy i mieszkańców oraz rozwiązywać Wasze problemy i bolączki. Pragnę aby już w najbliższej kadencji odczuli Państwo, że w naszej Gminie żyje się lepiej i bezpieczniej a urzędnicy i wójt są tutaj dla Was, zawsze gotowi do pomocy.

Jednocześnie ubolewam nad falą oszczerstw i pomówień jakie pojawiły się w internecie po I turze wyborów, a dotyczyły mnie i mojej kontrkandydatki. Stanowczo odcinam się od tego typu działań i potępiam je. Od samego początku celem naszego komitetu była pozytywna i rzeczowa kampania wyborcza oparta na wzajemnym szacunku. Staramy się przede wszystkim dotrzeć do Państwa z naszym programem wyborczym i wizją rozwoju Gminy.

Przed Państwem najważniejsza decyzja, w najbliższą niedzielę 4 listopada Państwa głos zadecyduje o tym, czy nasza Gmina wkroczy w nowy, lepszy, prężny okres budowania i rozwoju a jakość życia się poprawi. Wierzę, że razem pragniemy pozytywnych zmian dla naszych dzieci, siebie, bliskich oraz całej lokalnej społeczności. Dlatego proszę Państwa o udział w II turze wyborów i oddanie na mnie Waszego ważnego głosu! Jestem przekonany że razem rozwiniemy naszą gminę.


Wasz kandydat na Wójta Gminy Chmielno

Michał Melibruda

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.