Stężyca. "Czołówka" dwóch pojazdów - trzy osoby poszkodowane

sobota, 3 listopada 2018 r., 16:01
fot. internet/Facebook/OSP Stężyca

Trzy osoby, dwie kobiety i dziecko, trafiły do szpitala wskutek zdarzenie, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Stężycy. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 14. na drodze wojewódzkiej. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Póki co wiadomo tyle, że czołowo zderzyły się dwa pojazdy, a wskutek zajścia do szpitala przetransportowano trzy osoby - dwie kobiety i dziecko.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Stężyca, JRG Kartuzy, JRG Kościerzyna oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności i przyczynę wypadku wyjaśnia policja.

Ze względu na zdarzenie na drodze wojewódzkiej występowały utrudnienia w ruchu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.