Sulęczyno. Spłonął budynek gospodarczy

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 09:21
fot. nadesłane/OSP Sulęczyno

W niedzielny wieczór strażacy interweniowali w Sulęczynie, gdzie doszło do pożaru budynku gospodarczego. Obiekt spłonął doszczętnie. Przyczynę zaistnienia ognia ustala policja. Nie wyklucza się podpalenia.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach otrzymał w niedzielę około godziny 19.15.

- Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów drewniany budynek gospodarczy kryty eternitem cały znajdował się w płomieniach. Obiekt uległ doszczętnemu zniszczeniu. Straty wstępnie oszacowano na około 2.000 zł - podaje st. kpt. Marek Szwaba, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach.

Budynek znajdował się w odległości około 20 metrów od domków letniskowych. Dzięki sprawnym działaniom strażaków, udało się uniemożliwić rozprzestrzenianie się ognia.

Przyczynę pożaru ustala policja. Nie wyklucza się podpalenia.

W akcji gaśniczej wzięli udział strażacy z OSP Sulęczyno, OSP Kistowo oraz JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.