Mikołajki w rytmie disco na pokładzie promu do Szwecji

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 10:34
fot. nadesłane

Gesek, Cristo Dance oraz Nastja - to gwiazdy, które już 8 grudnia wystąpią na pokładzie promu do Stena Line. Impreza będzie świetną okazją do tego, by nietypowo spędzić mikołajki. Przeżyj je w rytmie disco! Na uczestników rejsu do Szwecji czeka dwudniowa impreza taneczna z koncertem gwiazd na środku morza i mikołajkowymi niespodziankami. Rejs upłynie w świątecznej, pełnej radości i niespodzianek atmosferze.

Prom wypłynie z Gdyni o poranku. Podróż więc warto rozpocząć od podziwiania wybrzeża z pokładu statku. Popołudniu na gości czekać będzie wyborny lunch. Specjały serwowane przez znakomitych szefów kuchni będzie można próbować na szwedzkim stole all inclusive, z piwem bez ograniczeń!

W programie popołudniowym zaplanowano spotkanie z tańcem i muzyką - Back to Disco. Podczas imprezy na gości czekać będą konkursy z nagrodami, prowadzone przez całkiem prawdziwych Mikołajów! Gwiazdy, które wystąpią wieczorem przygotowały specjalne, świąteczne piosenki do tańca! Będzie też możliwość spotkania z nimi i uzyskania autografów. Będzie też okazja, by skorzystać z Fotobudki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wieczór zaczynanie się od rozgrzewki - DJ'e rozkręcą publiczność przed występem gwiazd. Potem rozpoczną się koncerty, w trakcie których swoje hity zaserwują Gesek, Cristo Dance oraz Nastja. Publiczność będzie mogła zobaczyć ich na żywo na scenie i śpiewać razem z nimi ich największe hity, takie jak "Najpiękniejsza". Impreza potrwa do rana.

Limitowana liczba biletów w cenie promocyjnej!

W promocyjnej cenie od 169 zł na osobę:

- rejs promem
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu)
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie)
- wieczorna impreza
- koncert gwiazd: Gesek, Cristo Dance oraz Nastja - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu
- rozrywka na statku podczas dnia

Szczegóły można znaleźć tutaj.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.