Kot utknął w przewodzie wentylacyjnym - na ratunek pospieszyli strażacy

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 12:33
fot. archiwum

Do niecodziennej interwencji wezwano kartuskich strażaków w niedzielny wieczór w Kartuzach. W szybie wentylacyjnym w jednym z budynków mieszkalnych utknął kot. Na pomoc zwierzakowi pospieszyli strażacy z PSP w Kartuzach.

Zakres strażackich działań poszerza się nieustannie. Gdy trzeba spieszą na ratunek każdej żywej istocie. Ostatnio odnotowali niecodzienną akcję przy ul. Parkowej w Kartuzach.

W niedzielny wieczór dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o kocie, który utknął między ścianami. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zwierzak został uwięziony w przewodzie wentylacyjnym. Strażacy uwolnili kociaka, po uprzednim rozkuciu przewodu. Cała akcja zakończyła się więc powodzeniem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.