Zderzenie dwóch aut w Hopowie - jedna osoba w szpitalu

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 15:24
fot. BK

Jedna osoba ucierpiała w wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Hopowie. Zderzyły się tam toyota i citroen.

Do zdarzenia doszło około godz. 14 na drodze krajowej nr 20.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca toyotą, jadąc w kierunku Kościerzyny chciała wyprzedzić pojazd marki citroen. W momencie, gdy rozpoczęła manewr nie zauważyła, że jadący za nią pojazd również zaczął wyprzedzać. Chciała wrócić na swój pas, nerwowo skręciła i zahaczyła citroena. Oba pojazdy wpadły do rowu - informuje starsza sierżant Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala trafiła jedna osoba.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.