Żukowo. Nie żyje 82-latek potrącony przez ciężarówkę

wtorek, 6 listopada 2018 r., 10:39
fot. nadesłane

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie w Żukowie. Samochód ciężarowy potrącił na przejściu dla pieszych 82-latka. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń zmarł w drodze do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.30 na ul. Gdyńskiej w Żukowie.

- Na przejściu dla pieszych pojazd ciężarowy jadący w kierunku Gdyni potrącił 82-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Niestety na skutek odniesionych obrażeń, w trakcie transportu do szpitala, mężczyzna zmarł. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny zdarzenia. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności. W toku postępowania przyczyna zostanie wyjaśniona - informuje starsza sierżant Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.