Gowidlino. Nauczycielka Bożena Lejk uhonorowana medalem

środa, 7 listopada 2018 r., 11:19
fot. nadesłane

W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyła się Wojewódzka gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej podczas, której zostały wręczone nagrody i medale zasłużonym i wyróżniającym się nauczycielom. W gronie tym znalazła się również nauczycielka Szkoły Podstawowej w Gowidlinie, Bożena Lejk.

Bożena Lejk jest nauczycielką języka kaszubskiego. Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczona została Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę. Odznaczenie przyznane postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odebrała z rąk wojewody i Pomorskiego Kuratora Oświaty..

nadesłane/Szkoła Podstawowa w Gowidlinie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.