Gęsina na św. Marcina w sześciu odsłonach

piątek, 9 listopada 2018 r., 12:31
fot. nadesłane

Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz (6 km - droga woj. nr 228: Kartuzy - Bytów): Najlepsza Restauracja Regionalna Roku w woj. pomorskim, PERŁA KASZUB 2017 i druga Najlepsza Restauracja w powiecie kartuskim 2018! zaprasza Państwa serdecznie do skosztowania naszej wykwintnej Kaszubskiej Kuchni Regionalnej, w tym - specjalnie na Św. Marcina i cały nadchodzący długi weekend - naszej gęsiny w sześciu odsłonach.

Na Św. Marcina i cały nadchodzący długi weekend zapraszamy do spróbowania naszej gęsiny w sześciu odsłonach:

zupy brukwiowej na gęsinie,
naszego domowego pasztetu z gęsi,
pierogów z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym,
piersi z gęsi z sosem z czarnej porzeczki,
piersi z gęsi faszerowanej żurawiną,
szmurowanego udka z gęsi.

Zapraszamy do rezerwacji u nas wszelkiego rodzaju kameralnych i bardzo klimatycznych imprez okolicznościowych oraz już teraz Wigilii Firmowych - w promocyjnych cenach!

W naszym MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni, znajdziecie Państwo m.in. gęsinę w czterech odsłonach i dziczyznę (mamy: bitki z dzika, zrazy z jelenia, pieczoną pierś z gęsi z sosem z czarnej porzeczki, podawana z pieczonym jabłkiem i modrą kapusta, szmurowane udko z gęsi, pierś z kaczki marynowaną w świeżych pomarańczach podawaną z musem z czarnej porzeczki, pieczoną kaczkę, szmurowaną perliczkę). Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, na przystawkę pasztet z gęsi i inne regionalne specjały. Nasze domowe pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym oraz nasze pierogi z jagodami dla dzieci to niekwestionowane hity, na które przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa i nie tylko…!

Do zobaczenia wkrótce w Modrej Sobótce…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
Czynna: codziennie w godz. 12.00 - 19.00
tel. 731 099 913
e-mail: modrasobotka@gmail.com

www.modrasobotka.pl

Odwiedź profil naszej Restauracji na Facebooku - facebook.com/modrasobotka

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.