Pływanie jest fajne, czyli odwiedź Aqua Centrum!

piątek, 9 listopada 2018 r., 12:25
fot. nadesłane

Obiekt Aqua Centrum w Chełmcu cieszy się coraz większą popularnością, nie tylko wśród lokalnej społeczności. Bogata oferta przyciąga szerokie grono osób, głównie rodzin, także z okolicznych miejscowości. Korzystanie z basenu i pływanie znów powróciło do łask, jest wspaniałą alternatywą dla innych rekreacyjnych aktywności, a szeroki wachlarz oferty i mnogość obiektów, jakie mieszczą się w Centrum sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Do wzrostu popularności tego rodzaju aqua parków, przyczynia się zwiększająca się świadomość ludzi w zakresie zbawiennej dla naszego zdrowia aktywności fizycznej. Nie od dziś wiadomo, że pływanie to idealna niemal forma dla zrównoważonego, opartego na symetrii, rozwoju dziecka czy rehabilitacji.Tutaj możemy połączyć przyjemne z pożytecznym. W ramach stref basenowych, do dyspozycji mamy: basen pływacki o wymiarach 25x12,5 m, przy głębokości 1,2-1,8 m, basen rekreacyjny (10,9x5,5 m) z głębokością do 1,2 m wraz z atrakcjami typu masaż karku, gejzer powietrzny czy 7-stanowiskowa leżanka, jak również płytki (0,3 m) dziecięcy brodzik z dzwonkiem wodnym.

Aqua Centrum to nie tylko baseny. Znajdziemy tam również swoiste centrum odnowy biologicznej, w którym można skorzystać z wielu atrakcji, m. in. sauny fińskiej, łaźni parowej czy tajemniczo i inspirująco brzmiących - natrysków marzeń. Jeśli komuś zrobi się gorąco z nadmiaru wrażeń, może poszukać ochłody i ukojenia w nacieraniu ciała kostkami lodu, na bieżąco generowanymi do specjalnej misy przez wytwornicę do lodu.

Ceny w chełmińskim Aqua Centrum są bardzo przystępne. Dodatkowo, propozycja cenowa została zoptymalizowana i podzielona na kilka podgrup - w zależności od rodzaju strefy, do jakiej zamierzamy uzyskać dostęp.I tak, bilet do strefy tzw. basenowej jest tańszy, niż z zapewnieniem sobie równoczesnego dostępu np. do sauny. Możliwość zakupu karnetów pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów korzystania z wszystkich opisanych powyżej atrakcji.

Zapominalscy mają możliwość wypożyczenia na miejscu czepka czy ręcznika. Ważnym obszarem działalności tego wodnego ośrodka, jest szereg aktywności prowadzonych w zorganizowanej formie. Na obiekcie działa szkółka pływacka czy organizowane są zajęcia z aqua aerobic'u. Obiekt otwarty jest w ciągu doby przez 16 godzin, co ułatwia skorzystanie zarówno z porannej aktywności przez zawodowymi obowiązkami (czynne od godz. 6.00), jak i późno wieczornej, kiedy potrzebujemy odpocząć i zregenerować się po trudach całego dnia (do godz. 22.00). Dzięki profesjonalnemu i życzliwemu personelowi, który stwarza miłą atmosferę, pobyt w tym aqua parku jest prawdziwą przyjemnością!

Zarządcą basenów spod marki Aqua Centrum jest Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chełmcu.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.