Dwie osoby ranne w wypadku w Tuchomiu

sobota, 10 listopada 2018 r., 07:39
fot. internet/Facebook/OSP Chwaszczyno

Dwie kobiety przetransportowano do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w piątkowy poranek na drodze krajowej nr 20 w Tuchomiu. Zderzyły się tam dwa pojazdy - toyota z mercedesem.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 8 rano na drodze krajowej nr 20 w Tuchomiu.

- Kierująca pojazdem marki Toyota, 28-letnia kobieta, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 20, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Mercedes, którym kierował 33-letni mężczyzna - informuje starsza sierżant Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala 28-latka z toyoty oraz pasażerka mercedesa. Oboje kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.