Zderzenie czterech aut w Przewozie

sobota, 10 listopada 2018 r., 17:46
fot. archiwum

W sobotnie popołudnie doszło do wypadku z udziałem czterech pojazdów w Przewozie. Trzy osoby zostały poszkodowane. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 16 w Przewozie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki audi 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jadąc w kierunku Bytowa podjął decyzję o wykonaniu manewru wyprzedzania, pomimo tego, że nie upewnił się, czy ma dość miejsca, by go wykonać. W wyniku tego zmusił jadącego z przeciwnego kierunku 27-letniego kierowcę volkswagena do gwałtownego zahamowania, przez co w jego tył uderzył hyundai, którym kierowała 23-latka. Z kolei w hyundaia uderzył volkwsagen, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Volkswagen otarł się bokiem o hyundaia i wjechał do rowu - informuje Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.