Kierowca BMW ranny w wypadku w Chwaszczynie. Wsiadł za kółko bez uprawnień

niedziela, 11 listopada 2018 r., 10:06
fot. internet/Facebook/OSP Chwaszczyno

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Chwaszczynie. Jak się okazało, kierowcy, który go spowodował cofnięto uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło przed godziną pierwszą w nocy z soboty na niedzielę na ul. Gdyńskiej w Chwaszczynie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni mieszkaniec Gdyni kierując pojazdem marki BMW z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie do rowu, gdzie uderzył w przepust - informuje Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mężczyznę przetransportowano do szpitala w Gdyni. Jak się okazało, 24-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Pobrano mu krew do badań na obecność alkoholu lub środków odurzających.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.