Osobówka zderzyła się z jeleniem - dwie osoby w szpitalu

niedziela, 11 listopada 2018 r., 21:43
fot. internet/Facebook/OSP Hopowo

W niedzielny wieczór doszło do wypadku na drodze krajowej nr 20. Tuż za Egiertowem wprost pod koła jadącego volkswagena wbiegł jeleń. Wskutek zderzenia ranni zostali kierowca i pasażerka samochodu. Przetransportowano ich do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 18 na trasie Egiertowo-Kościerzyna. Na drodze krajowej nr 20 kierującemu volkswagenem nagle wybiegł na jezdnię jeleń. Jak informują strażacy, nie było szans, by go ominąć. Doszło do zderzenia, wskutek którego volkswagen wpadł do przydrożnego rowu.

Do szpitala przetransportowano kierującego oraz pasażerkę volkswagena.

W akcji brały udział jednostki JRG Kartuzy, OSP Hopowo, OSP Egiertowo, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.