Załakowo. Mężczyzna został przygnieciony przez przyczepę

poniedziałek, 12 listopada 2018 r., 12:02
fot. archiwum

Do wypadku podczas pracy na gospodarstwie doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Załakowie. Mężczyzna miał tam zostać przygnieciony przez przyczepę. Z urazem nogi został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 11. w Załakowie (gm. Sierakowice). Służby otrzymały wówczas zgłoszenie, że na terenie jednej z posesji mężczyzna został przygnieciony przez przyczepę. Na miejsce skierowano strażaków z OSP Sierakowice i JRG Kartuzy. Po przybyciu na miejsce okazało się, że mężczyzna znajdował się już w wewnątrz budynku. Z urazem ngi został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Z uwagi na to, że mężczyźnie nie zagrażało niebezpieczeństwo, zastęp JRG Kartuzy w międzyczasie został skierowany pożaru garażu w Migach. Spaleniu uległ tam drewniany obieky na podbudowie betonowej.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.