Zderzenie dwóch aut na trasie Borcz-Babi Dół

wtorek, 13 listopada 2018 r., 13:36
fot. internet/Facebook/OSP Hopowo

We wtorek rano doszło do kolizji dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 20, na trasie Borcz - Babi Dół. Samochodami podróżowały łącznie trzy osoby, w tym czteromiesięczne dziecko. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano, około godz. 10. Jak informują strażacy z OSP Hopowo, kobieta kierująca Mazdą na łuku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i czołowo bocznie zderzyła się z jadącym z przeciwka VW Sharanem. Po zderzeniu mazda przejechała przez przydrożny rów i zatrzymała się tyłem na drzewie, które rosło w głębokim wąwozie. Sharan zatrzymał się na poboczu.

W obu pojazdach podróżowały łącznie trzy osoby w tym czteromiesięczne dziecko, nikomu nic się nie stało.

W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Hopowo oraz policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.