Kartuzy. Pożar w starym budynku Policji

wtorek, 13 listopada 2018 r., 14:25
fot. AL

We wtorkowe popołudnie strażacy interweniowali w budynku dawnej Komendy Powiatowej Policji przy ulicy Kościuszki w Kartuzach. Do SKKP PSP w Kartuzach wpłynęło bowiem zgłoszenie o wydobywającym się z obiektu dymie. Po zlokalizowaniu źródła ognia, pożar ugaszono.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, nieznane osoby na jednej z kondygnacji dawnej siedziby kartuskich strózów prawa najprawdopodobniej rozpaliły ognisko. Strażacy po zlokalizowaniu źródła ognia, ugasili pożar oraz przewietrzyli cały obiekt. Przeszukali także wszystkie pomieszczenia na wypadek, gdyby ktoś znajdował się w budynku.

W działaniach wzięli udział strażacy z JRG Kartuzy, OSP Dzierżążno oraz OSP Łapalice.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.