Zderzenie czterech aut w Lesznie - jedna osoba w szpitalu

środa, 14 listopada 2018 r., 10:33
fot. MD-Z

We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku na trasie Kartuzy-Leszno. Zderzyły się tam cztery auta osobowe. Jedną osobę przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek, po godz. 15 w Lesznie.

- Kierujący pojazdem marki fiat bravo 71-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył pojazdu marki ford focus, którym kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego. Siłą odrzutu ford focus najechał na tył volkswagena passata, którym kierowała 36-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego. Z kolei passat uderzył w tył fiata punto, kierowanego przez 27-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 71-letniego kierowcę fiata bravo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.