Pijany 40-latek za kierownicą - miał w organizmie prawie cztery promile alkoholu

czwartek, 15 listopada 2018 r., 08:59
fot. archiwum

Około 3,7 promila alkoholu miał w organizmie 45-latek, którego w środę po południu zatrzymali policjanci z Lisich Jamach. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. W ciągu minionych 48 godzin w ręce funkcjonariuszy trafiło łącznie troje amatorów jazdy na podwójnym gazie.

Do zatrzymania 45-latka doszło w środę po południu, około godz. 16 w Lisich Jamach.

-Policjanci dokonali ujęcia 45-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który kierował pojazdem marki opel. Mając w organizmie około 3,7 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Cztery godziny wcześniej, w południe w Szymbarku policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu kościerskiego, który kierował volkswagenem mając w organizmie ponad dwa promile.

Z kolei dzień wcześniej funkcjonariusze również zatrzymali amatora jazdy na podwójnym gazie. We wtorek w południe w Przodkowie udaremnili dalszą jazdę 38-letniemu mieszkańcowi powiatu kartuskiego, który kierował peugeotem mając w organizmie ponad promil alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.