Przyjaźń. Volkswagen zderzył się z ciężarówką - ranna 19-latka

czwartek, 15 listopada 2018 r., 09:58
fot. archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środowe popołudnie na trasie Przyjaźń-Lniska. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką.

Do zdarzenia doszło po godz. 13 na trasie Przyjaźń-Lniska.

- Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen 19-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego jadąc w kierunku Lnisk, zjechała na lewy pas ruchu, w wyniku czego zderzyła się z jadącym z przeciwnej strony samochodem ciężarowym marki Mercedes, którym kierował 35-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Obaj kierujący byli trzeźwi i posiadali uprawnienia. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 19-latkę kierującą volkswagenem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.