Kczewo. Wypadek z udziałem policyjnego VW T6

czwartek, 15 listopada 2018 r., 10:16
fot. BK

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie na trasie Kczewo-Miszewo. Kierujący VW Golfem doprowadził tam do zdarzenia z policyjnym VW T6 i MAN-em.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 9.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący VW Golfem 29-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc w kierunku Kczewa, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, wskutek czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarowym MANem, za kierownicą którego siedział 26-letni mieszkaniec Lęborka. Następnie golf uderzył w jadący za samochodem ciężarowym oznakowany policyjny radiowóz marki VW T6, którym kierował pracownik cywilny Komendy Powiatowej Policji w Lęborku - informuje st. sierż. Daria Olchowik, rzecznik kartuskiej policji.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującego golfem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.