"Pięć Pudełek" sprawi, że nie będziesz gotować, liczyć kalorii, szukać pomysłu na swoje menu

poniedziałek, 19 listopada 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Pięć Pudełek Catering Dietetyczny zrodził się z pasji do dobrego i zdrowego jedzenia. Z pasji, która stała się sposobem na życie oraz siłą napędowa do promowania racjonalnego odżywiania i aktywnego stylu życia.

Dla nas racjonalne odżywianie nie oznacza wyrzeczeń, ani ciągłego odczuwania głodu. Dieta to racjonalne i indywidualne podejście do odżywiania, które ma pomóc osiągnąć Ci Twój założony cel. Może być nim zarówno redukcja masy ciała, lepsze samopoczucie jak i zmiana stylu życia na sprzyjający utrzymaniu zdrowia.

Każdego dnia przygotujemy dla Ciebie 5 posiłków, które dostarczą Ci niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Całodzienny zestaw będzie miał także kaloryczność dopasowaną do Twoich potrzeb energetycznych. Wszystkie posiłki otrzymasz w szczelnie zamkniętych pudełkach, które możesz zabrać ze sobą i cieszyć się pysznym jedzeniem gdzie tylko chcesz.

Surowce, z których przygotujemy Twoje posiłki nie są pochodzą od stałych, sprawdzonych dostawców, którzy codziennie zaopatrują nas w potrzebne produkty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że do Twojego dania trafią surowce najwyższej jakości.
Nasze plany żywieniowe są układane przez doświadczonych dietyków. To oni opracowują całe menu tak, aby poszczególne zestawy dostarczały Ci odpowiednią dobową ilość składników odżywczych i kalorii. Następnie profesjonalni kucharze przygotowują posiłki zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej oraz według norm zdrowego odżywiania.

Pięć Pudełek gwarantuje , że wyeliminujesz ze swojego menu nadmierną ilość cukru i soli, niezdrowe tłuszcze. Nie używamy konserwantów, nie stosujemy gotowych mieszanek przyprawowych ani półproduktów.

W naszej firmie satysfakcja Klienta jest naszym oczkiem w głowie. Dlatego masz możliwość modyfikacji wybranej diety tak, aby jeszcze lepiej spełniała Twoje oczekiwania.

Jeżeli nie lubisz pewnych produktów lub jesteś na nie uczulony, możesz wykluczyć te składniki z zamówionej diety.

Naszym klientom oferujemy możliwość korzystania z bezpłatnych porad naszego dietetyka. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości na temat diety, zawsze możesz zwrócić się do niego o pomoc. Kiedy zajdzie taka potrzeba może on zmienić Twój program dietetyczny lub zmodyfikować kaloryczność.

Ile razy zdarzało Ci się kupować za dużo jedzenia, które potem było wyrzucane? Z programem żywieniowym Pięć Pudełek ten problem Cię nie dotyczy. Na każdy dzień otrzymasz akurat taką ilość jedzenia, jakiej naprawdę potrzebujesz. A dodatkowo zaoszczędzisz czas, który musiałbyś spędzić w kuchni na codziennym przygotowywaniu posiłków i robieniu zakupów.

Odwiedź profil Pięciu Pudełek na facebooku.

Pięć Pudełek - catering dietetyczny
ul. Gdyńska 7A
Żukowo
e-mail: kontakt@piecpudelek.pl
tel. 510 600 607
www:piecpudelek.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.