Jedna osoba ranna w wypadku w Glinczu

poniedziałek, 19 listopada 2018 r., 09:49
fot. archiwum

31-letnia kobieta trafiła w niedzielę do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w Glinczu. W prowadzony przez nią samochód uderzył Chrysler wyjeżdżający z drogi leśnej.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 17 w Glinczu.

- Kierujący pojazdem marki Chrysler 60-letni mieszkaniec Gdańska wyjeżdżając z drogi leśnej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem 31-letniej mieszkańce powiatu bytowskiego. W wyniku zderzenia 31-latka dachowała i wpadła do przydrożnego rowu - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek wypadku do szpitala trafiła 31-latka z volkswagena. Oboje kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.