Pasowanie przedszkolaków w kartuskiej Dwójce

poniedziałek, 19 listopada 2018 r., 10:58
fot. nadesłane

W czwartek w Szkole Podstawowej Nr 2 w Kartuzach odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka dzieci z najmłodszej grupy. W uroczystości wzięli udział między innymi rodzice, burmistrz Kartuz, dyrekcja szkoły oraz przewodnicząca rady rodziców.

Maluchy z grupy "Pszczółka Maja" z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły i zmagały się z różnymi trudnymi zadaniami otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Dały tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Na znak przyjęcia dziecka do grona przedszkola, każdy z milusińskich otrzymał dyplom pasowania.

W końcowej części spotkania burmistrz Mieczysław Grzegorz Gołuński wypowiedział wiele serdecznych słów do dzieci, rodziców i pracowników przedszkola. Ostatnim punktem wydarzenia była słodka niespodzianka dla dzieci sfinansowana przez Radę Rodziców. To był niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pań wychowawczyń.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.