Zwycięstwo młodych piłkarzy GKS Cartusia na turnieju Gdynia Cisowa Cup

poniedziałek, 19 listopada 2018 r., 13:32
fot. nadesłane

Znakomicie spisali się zawodnicy z rocznika 2010 trenerów Piotra Kwiatkowskiego oraz Bartłomieja Bir i Marcina Ratke, którzy wygrali Turniej Gdynia Cisowa Cup organizowanego przez znanych trenerów Adama Adamusa i Pawła Cieślika.

Turniej rozpoczął się od zmagań grupowych, dzięki którym drużyna awansowała do półfinału.

GKS Cartusia 1923 - AP I Gdynia - 3:0
GKS Cartusia 1923 - Korona Zelistrzewo - 0:0
GKS Cartusia 1923 - MKS Orkan Rumia - 3:0
GKS Cartusia 1923 - Bałtyk Gdynia - 0:0

Mecz półfinałowy z AS Piłeczka Pruszcz Gdański zakończył się zwycięstwem 2:1 w karnych.

Mecz finałowy z Koroną Zelistrzewo drużyna zakończyła wynikiem 2:1, po bramkach Maksymiliama Markowskiego oraz drugiej samobójczej bramce.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Karol Wiśniewski z GKS Cartusia 1923.

Skład GKS Cartusia 1923: Karol Wiśniewski, Paweł Roszkowski, Maksymilian Markowicz, Zuzanna Pióro, Bartłomiej Schmitd, Jan Jóskowski, Marcel Lis, Alex Bela, Maksymilian Bir.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.