Sukces unihokeistów z Szymbarka

poniedziałek, 19 listopada 2018 r., 13:57
fot. nadesłane

Uczniowie Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku zajęli II miejsce w półfinałach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w unihokeju chłopców.

Zawody odbywały się w Rumi, gdzie spotkali się mistrzowie powiatów: kartuskiego (ZK i W w Szymbarku), puckiego (Gimnazjum Ekologiczne w Rumi), wejherowskiego (SP Krokowa) i lęborskiego (Gimnazjum nr 7 w Lęborku).

Drużyna grała w składzie: Eryk Blok, Dawid Dysarz, Bartłomiej Górlikowski, Mateusz Kaizer, Krystian Kupper, Krzysztof Linstedt, Maciej Mazurkiewicz, Dawid Tandek, Tomasz Treder i Paweł Pek. Gratulacje dla wicemistrzów i ich trenera - Bogusława Darsznika.

nadesłane/K. Pek

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.