PZU otwiera biuro w Kartuzach - nowy punkt przy ul. Ceynowy 8

wtorek, 20 listopada 2018 r., 10:00
fot. MD-Z

W trosce o nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług oraz komfort i wygodę swoich klientów PZU otwiera w Kartuzach nowe biuro przy ul. Ceynowy 8 (tuż obok szpitala). Nasz nowy punkt jest adresowany zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Teraz wszelkich formalności będzie można dopełnić szybciej, wygodniej i sprawniej.

Dotąd w Kartuzach funkcjonował tylko oddział PZU, zlokalizowany przy ul. Parkowej. W związku z ogromnym zaufaniem, jakim markę PZU darzą klienci, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynkowym, otwieramy nowe biuro, gdzie czeka na Państwa profesjonalny zespół ekspertów, wysoka jakość obsługi, dostęp do pełnej gamy produktów całej Grupy PZU oraz filiżanka pysznej kawy.

Co, ważne klienci będą mogli nie tylko odwiedzić nas w nowej siedzibie przy ul. Ceynowy, ale też umówić się na dojazd do wskazanego przez siebie miejsca.

Zakres działań nowego punktu PZU:

- profesjonalna obsługa klienta indywidualnego i MSP
- produkty komunikacyjne (OC, AC, NW), oferty flotowe
- produkty majątkowe (ubezpieczenia domów, mienia)
- ubezpieczenia rolne, wypadkowe
- wszystkie produkty PZU Życie (ochrona życia i zdrowia)
- atrakcyjna oferta leasingowa PEKAO LEASING

Z okazji otwarcia drugiej siedziby w Kartuzach dla kilkudziesięciu pierwszych klientów przygotowano atrakcyjne upominki - do ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowano gaśnicę w prezencie, natomiast do ubezpieczeń majątkowych - czujki tlenku węgla!

Kinga Czarnowska - Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych:

"Agencja Pana Szymona Zaborowskiego jest jedną z najprężniej rozwijających się w zespole sprzedażowym, którym zarządzam. Cały zespół w niej pracujący to kompetentni i profesjonalni doradcy, którzy potrafią dopasować ofertę ubezpieczenia do potrzeb klienta.Są fachowcami i liderami sprzedaży ubezpieczeń zarówno dla klientów indywidualnych jaki i w segmencie małego i średniego przedsiębiorcy. Wierzę że nasza nowa lokalizacja i zespół ludzi w niej pracujących spełni Państwa oczekiwania w zakresie wysokiej jakości obsługi, kompleksowego doradztwa oraz pomocy w sytuacjach, gdzie najbardziej jesteśmy potrzebni - czyli podczas zgłaszania szkód."

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej lokalizacji!

PZU - biuro w Kartuzach
ul. Ceynowy 8
Godziny otwarcia: 9-15

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.