Wygrana piłkarzy SPR GKS Żukowo w I Lidze Piłki Ręcznej

wtorek, 20 listopada 2018 r., 13:31
fot. nadesłane

Po blisko miesięcznej przerwie, w niedzielę, na parkiet powrócili piłkarze ręczni SPR GKS Żukowo. W VIII kolejce rozgrywek o Mistrzostwo I Ligi Piłki Ręcznej, na własnym boisku gościli drużynę SMS ZPRP Gdańsk.

Początek należał zdecydowanie do gospodarzy. Celnie rzucali Krzysztof Gądek i powracający po kontuzji Wojciech Hajnos. Goście w 6 minucie zbliżyli się na jedną bramkę (6:5), ale zawodnicy z Żukowa byli tego wieczoru w zdecydowanie lepszej formie.

Do siatki SMS trafiali Damian Didyk i najskuteczniejszy w tym meczu Grzegorz Dorsz. SPR GKS nie zwolnił tempa również po czerwonej kartce dla Gądka, który do 25 minuty zdobył 5 bramek. Po 30 minutach gry, na tablicy widniał wynik 18:13 dla gospodarzy. W drugiej połowie meczu zawodnicy nie zwalniali tempa co w konsekwencji doprowadziło do zwycięstwa drużyny.

Kolejny mecz SPR GKS rozegra na wyjeździe, 24 listopada. Rywalem będzie beniaminek I ligi, Jurand Ciechanów. Kolejny mecz w Żukowie odbędzie się już 1 grudnia. Przeciwnikiem będzie Warmia Energia Olsztyn.

Tabela po ósmej kolejce:

1. MKS Nielba Wągrowiec - 21 pkt
2. Sokół PORCELANA LUBIANA Kościerzyna - 15 pkt
3. SMS ZPRP Gdańsk - 15 pkt
4. KS Stal Gorzów - 12 pkt
5. Gwardia Koszalin - 12 pkt
6. MKS Mazur Sierpc - 12 pkt
7. SPR GKS Żukowo - 9 pkt
8. OKPR Warmia Energa Olsztyn - 7 pkt
9. KS Meble Wójcik Elbląg - 6 pkt
10. CKS Jurand Ciechanów - 6 pkt
11. MKS Sambor Tczew - 0 pkt

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.