Policjanci przesłuchują 31-letniego gdańszczanina w związku ze sprawą z Widlina

środa, 21 listopada 2018 r., 10:11
fot. archiwum

Kartuscy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Gdańska. Weryfikują jego związek z incydentem, do którego doszło w piątek w Widlinie. Nieznany sprawca usiłował tam wciągnąć do samochodu nastolatkę czekającą na autobus.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w piątkowy poranek przed godz. siódmą rano. Do oczekującej na autobus nastolatki podjechał nieznany mężczyzna nieznanym pojazdem i próbował ją wciągnąć do samochodu. Po czym spłoszył się i odjechał.

Jak poinformowała w środę, starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, funkcjonariusze do sprawy zatrzymali 31-letniego mieszkańca Gdańska. Obecnie weryfikują jaki mógł mieć związek ze zdarzeniem.

Do tematu wrócimy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.