Poczuj klimat prawdziwego wesela w nowej dyskotece w Sierakowcach

czwartek, 22 listopada 2018 r., 11:12
fot. nadesłane

Dyskoteka Wesele mieszcząca się w Sierakowicach na ulicy Lęborskiej 4a, okazała się prawdziwym hitem w regionie. Duża frekwencja, konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim wspaniała zabawa, która łączy pokolenia, sprawiają, że w lokalu czują się dobrze goście w każdym wieku zarówno młodzi jak i starsi.

Piosenki, które wprowadzają w weselny nastrój, niepowtarzalna atmosfera, wystrój stylizowany na imprezę weselną, pozytywne opinie gości - wszystko to wyróżnia lokal od pozostałych.

Imprezy w dyskotece Wesele, rozpoczynają się od wyboru młodej pary, która częstuje gości szampanem. Tak jak to bywa na prawdziwym weselu w programie ujęto tradycyjne oczepiny, w których wybierana jest nowa para młoda, a zwycięzcy dostają weselną wódeczkę. Na imprezie weselnej nie może zabraknąć zabaw integrujących wszystkich biesiadników takich jak: pociągi, kaczuszki, zorba, haczyki, odbijany z parą młodą, a wszystko to przy akompaniamencie gwiazd disco polo oraz tradycyjnych regionalnych zespołów weselnych.

O tym aby wesele było udane niewątpliwie decyduje dobra muzyka, o którą dbają znani Dj'e i wodzireje między innymi: Dj Freek i Alladyn Kartuzy, Dj Everybody Wejherowo, Dj Teen's Wrocław i wielu innych.

Na biesiadników czekają również konkursy, ciekawe promocje oraz drinki o zabawnych weselnych nazwach np. Gorąca Kuzynka, Zemsta Teściowej, Biały Welon, Pierwszy Taniec.

Przybyli goście podczas imprezy mogą bezpłatnie degustować specjały z wiejskiego stołu oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przez fotografa lub skorzystać z foto budki.

Do klubu może wejść każdy, kto ukończył 18 lat i nie jest pod widocznym wpływem alkoholu. Strój jak na prawdziwym weselu nie jest wymagany, ale na pewno nie zobaczycie tu ludzi w dresach. Mimo iż impreza zawiera wszystkie elementy prawdziwego wesela aby w niej uczestniczyć nie musimy przynosić żadnych kopert ani kwiatów ;)

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.