Kartuzy. Wystawcy mogą się zgłaszać na Kartuski Jarmark Świąteczny

czwartek, 22 listopada 2018 r., 14:30
fot. nadesłane

14 grudnia w Kartuzach rozpocznie się kolejna edycja Kartuskiego Jarmarku Świątecznego. Dla rękodzielników, osób wytwarzających produkty tradycyjnie i ozdoby świąteczne będzie to okazja, by zaprezentować swój dorobek i znaleźć potencjalnych nabywców na swoje prace.

Kartuski Jarmark Świąteczny na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych na kartuskim Rynku. Daje okazję do nabycia świątecznych ozdób i upominków, ale też stwarza wyjątkową atmosferę w centrum miasta. Tegoroczny jarmark zaplanowano w dniach 14 - 23 grudnia. Będzie on działać od poniedziałku do piątku w godz. 12-17.30, natomiast w soboty i niedziele w godz. 9-16.

Udział mogą zgłaszać wystawcy, którzy chcieliby przygotować stoiska z produktami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia, zwłaszcza tradycyjnymi produktami, wyrobami rękodzieła artystycznego, świątecznymi stroikami. Regulamin dopuszcza, by na stoiskach można było sprzedawać takie produkty jak m.in. ceramika artystyczna, zabawki, dzbany, wazy, kubki i inne naczynia z nadrukami, wyroby regionalne, bombki, łańcuchy, oświetlenie i inne ozdoby choinkowe, stroiki, świece, opłatki, choinki(zarówno żywe, jak i sztuczne), pamiątki, ozdoby, rękodzieło, galanteria skórzana, biżuteria, artykuły spożywcze w tym: słodycze, drobne przekąski, potrawy i wyroby regionalne, wypieki świąteczne.

Zainteresowani udziałem w jarmarku proszeni są o zgłoszenia na odpowiednim formularzu do 30 listopada, do godz. 15.00.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: kultura@poczta.kartuzy.pl lub przesłać faxem na nr tel. 586 945 135 bądź dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Kartuzach przy ul. gen. J. Hallera 1.

Kartę zgłoszeń oraz regulamin można znaleźć na stronie kartuzy.pl.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.